Contact

Met vragen of opmerkingen kan u altijd bij de groepsleiding terecht via onderstaand mailformulier, of op onze gsm-nummers:

Flore Wouters 0468 13 21 23

Margot De Beule 0477 31 78 10

Elle De Leenheer 0471 90 79 71

Lena Clemminck 0494 85 45 19

of op het emailadres groepsleiding@gidsenedelweiss.be

Voor specifieke vragen aan de leiders van elke tak kan u terecht op de volgende emailadressen:

Kapoenen: kapoenen@gidsenedelweiss.be

Kabouters: kabouters@gidsenedelweiss.be

Joka's: joka@gidsenedelweiss.be

Jonggidsen: jonggidsen@gidsenedelweiss.be

Gidsen: gidsen@gidsenedelweiss.be

Jin: jin04@scoutshoogland.be 

Lokaalgegevens

Terreinen VZW Hoogland
Oude heerweg 125
9160 Lokeren