Contact

Met vragen of opmerkingen kan u altijd bij de groepsleiding terecht via onderstaand mailformulier, of op onze gsm-nummers:

Flore Wouters 0468 13 21 23

Margot De Beule 0477 31 78 10

Hanna Van de Vyver 0498 85 28 26

of op het emailadres groepsleiding@gidsenedelweiss.be

Voor specifieke vragen aan de leiders van elke tak kan u terecht op de volgende emailadressen en telefoonnummers:

Kapoenen: kapoenen@gidsenedelweiss.be

Kabouters: kabouters@gidsenedelweiss.be

Joka's: joka@gidsenedelweiss.be

Jonggidsen: jonggidsen@gidsenedelweiss.be

Gidsen: gidsen@gidsenedelweiss.be

Jin: jin03@scoutshoogland.be 

Lokaalgegevens

Terreinen VZW Hoogland
Oude heerweg 125
9160 Lokeren